Stadnina Koni Arabka Mysłowice – Dziećkowice, ul. Bema 22
Oferujemy:
Profesjonalny trening ujeżdżeniowy konia Treningi ujeżdżeniowe od klasy L do CC Treningi w damskim siodle Naukę skoków przez przeszkody Jazdy rekreacyjne Pensjonat dla koni
El Jad

Stadnina koni "Arabka"

Nasza stajnia mieści się w woj. Śląskim w Mysłowicach- Dziećkowicach przy ulicy Bema 22. Teren ośrodka otaczają piękne rozległe łąki oraz lasy.

Ośrodek stanowią trzy stajnie, hala słupowa, budynek socjalny oraz lonżownik i dwa place maneżowe.

Obecnie w stajniach stoi ok 40 koni własnych i pensjonatowych. Boksy są duże, wyścielone słomą. W każdym boksie znajdują się automatyczne poidła i paśniki na siano.

Hala jest murowana postawiona na słupach o rozmiarach 18x35m, maneż dolny to plac o podłożu piaskowym o rozmiarach 30x70m, a maneż górny ma podłoże piaskowe na geowłókninie i rozmiar 30x60m.
Przy dolnym placu jest lonżownik a dookoła są padoki dla koni.
Posiadamy własne szranki na czworobok 20x60 oraz komplet przeszkód.

W budynku socjalnym znajdują się 3 siodlarnie, pokój klubowy oraz łazienka.

maneż dolny

Ośrodek posiada własną trenerkę ujeżdżenia- Agnieszkę Helbik-Kuśmierz, która przygotowuje nas do zawodów i pomaga w treningu naszych koni. W ośrodku pracuje również wykwalifikowana kadra instruktorska, pod okiem której wiele osób stawia pierwsze kroki jazdy konnej i przygotowuje się do zdawania egzaminów (np. odznaki) lub pierwszych startów w zawodach ujeżdżeniowych oraz skokowych.

My, SK "Arabka", jesteśmy grupą ludzi, która kocha konie i uwielbia ich towarzystwo i wszystko co z nimi związane :) Pomimo, że jesteśmy w różnym wieku rozumiemy się bardzo dobrze i świetnie się czujemy w swoim towarzystwie. Spędzamy ze sobą sporo czasu nawet poza stajnią i wspieramy się wzajemnie stanowiąc "końską" rodzinę.

Galeria:

Stadnina Koni Arabka
41-409 Mysłowice-Dziećkowice
ul. Bema 22

kontakt@skarabka.pl
Treningi ujeżdżeniowe: 607 257 376
Rekreacja: 514 587 384

Godziny otwarcia: 7.00-20.00