Nauka jazdy konnej

W naszym ośrodku można postawić swoje pierwsze kroki w jeździectwie, ucząc się od podstaw poprawnych nawyków. Nasi instruktorzy są aktywnymi zawodnikami, dysponują ogromną wiedzą i doświadczeniem jeździeckim.
 

Najmłodszych zapraszamy na oprowadzanie- dziecko siedzi na prowadzonym koniu i może oswajać się ze zwierzęciem wykonując proste ćwiczenia w siodle.
 

Większym dzieciom oraz dorosłym pragnącym rozpocząć naukę jazdy konnej polecamy zajęcia na lonży- jest to trwający pół godziny trening odbywający się na kole. Koń jest trzymany na długiej lince przez instruktora, a jeździec może się w pełni skupić na kontroli własnego ciała, co wbrew pozorom nie jest takie proste. Proponujemy także lonże korekcyjne dla bardziej zaawansowanych, którzy potrzebują poprawić dosiad i wyeliminować złe przyzwyczajenia.
 

Kolejnym etapem jest samodzielna, godzinna jazda na maneżu. Tutaj uczymy się panowania nad końmi i wykonujemy figury czworobokowe. Prowadzimy przygotowanie do odznak jeździeckich lub pierwszych startów w zawodach.
 

Nie zapominamy także o skokach przez przeszkody. Jeźdźców wolących więcej adrenaliny zapraszamy na treningi skokowe, oferując solidne podstawy i porządne przygotowanie do tej dyscypliny
 

Jeśli tylko pogoda pozwoli i uzbiera się grupka chętnych możliwe są wyjazdy w malownicze tereny, pozwalające się odstresować i zrelaksować.
 

Na jazdy należy się wcześniej umawiać telefonicznie.
Numer telefonu do Ewy Sobańskiej: +48 514 587 384
Numer telefonu do Anety Pacut +48 512 113 925
Numer telefonu do Jana Żurka +48 514 308 521 (wtorki)

Cennik:

  • Oprowadzanie- 20zł/15min (w przypadku wcześniejszego zejścia dziecka z konia opłatę należy uiścić w całości)
  • Lonża- 35zł/30min
  • Maneż- 45zł/45min;
  • Skoki- 70zł/45min
  • Teren- 120zł/każda rozpoczęta godzina