ZR i ZA 20.05.2012 i 09.06.2012

Data: 09.06.2012

20 maja 2012 na terenie SK Arabka odbyły się pierwsze Zawody Regionalne w ujeżdżeniu oraz Zawody Amatorskie. Zawody sędziowali Marek Ruda i Leszek Mazurkiewicz. W sumie przejazdów było ponad 30, najwyższy wynik zawodów zrobiła Agnieszka Helbik-Kuśmierz na koniu Cotrosca startująca w konkursie P3. Agnieszka startowała również na koniu Medal w klasie C3 i CC1 oraz na Kofeinie w konkursie N6.

W zawodach regionalnych z naszej stajni startowały również Hanna Kamińska na Dali w P2 i P3, Michalina Siwek na koniu Absolut w konkursie P3 i Agnieszka Giełda na Lukasie w konkursie C3. W konkursach konsultacyjnych startowała Aleksandra Adamczyk na koniu Casani i Marta Rochman na koniu Bingo w konkursie P2 oraz Sabina Martyniak na Kofeinie w konkursie P3. W konkursie amatorskim L8 startowały: Monika Nowak i Wrotycz, Ewa Okrutniak i Golden Dancer, Judyta Lucka i Satysfakcja oraz Marta Rochman. W L8 mogliśmy również zbaczyć podopieczne Oli Adamczyk: Joannę Witosińską, Karolinę Suligę, Karolinę Szatko, Marię Markowską oraz Natalię Koszeluk.
 

09 czerwca odbyły się kolejne ZR-A i amatorskie w ujeżdżeniu. Tym razem w ławie sędziowskiej sasiedli Izabela Popławska i Leszek Mazurkiewicz. Ponownie mogliśmy podziwiać Agnieszkę Helbik-Kuśmierz i Cotroscę, tym razem w konkursach P4 i N7. Agnieszka stratowała również na Kofeinie w konkursie N7. Poza tym w zawodach regionalnych mogliśmy oglądać Michalinę Siwek i Absoluta - P1, Hannę Kamińską i Dalię - P1 i P4, Agnieszkę Giełdę i Lukasa - C3. Konsultacyjnie w N7 startowała Katarzyna Pietrzyk i Arista oraz Monika Nowak i Wrotycz. Kasia i Monika jechały również konkurs P1. Ola Adamczyk na Bakaracie startowała w konkursie P4 tak jak Sabina Martyniak na Kofeinie. W konkursie amatorskim L4 udział wzięły ponownie podopieczne Oli Adamczyk: Maria Markowska, Izabela Ejchorst, Karolina Suliga, Karolina Szatko, Natalia Koszeluk i Weronika Wioska.
 

Zawody były bardzo udane, pogoda dopisała, cele zawodników zostały osiągnięte. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania dla organizatorów za pracę włożoną w przygotowanie zawodów oraz dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziećkowicach za pomoc w organizacji zawodów, zlewaniu placu konkursowego i rozprężalni, utrzymaniu porządku podczas całych zawodów, wręczaniu nagród, zamykaniu i otwieraniu czworoboku i prezentacji wozów strażackich dzieciom. Podziękowania również dla firmy Mysław za zasponsorowanie dla zawodników nagród w postacji smacznej wędliny.:)


Wyniki: