Zawody Skokowe w Jaworznie Ciężkowicach

Data: 01.12.2012

 W dniu 1 grudnia 2012 roku w ośrodku jeździeckim w Jaworznie Ciężkowicach odbyły się zawody skokowe z udziałem naszych podopiecznych.
 

Sekcja rekreacyjna pod okiem Oli Adamczyk rywalizowała w konkursie skokowym do wysokości 60 cm. Udział wzięli: Aleksandra Sadziak i Karolina Szatko na Kaprysie, Karolina Suliga i Izabela Ejchorst na El-Zahrze oraz Aleksandra Adamczyk na Antharo.

 

Niecodzienny dla koni widok kolorowych choinek i światełek nieco je zaskoczył lecz mimo niezdobytego podium było to i dla zawodników jak i ich koni nabraniem nowego doświadczenia, które z pewnością na przyszłość zaowocuje w sukcesy. Antharo, własności Anny Guji poprowadzony szkoleniowo w parkurze przez Aleksandrę Adamczyk miał za zadanie psychicznie przełamać się do ukończenia parkurów. Spokój i opanowanie poprowadziło tę parę do uzyskania drugiego wyniku na kilkadziesiąt startujących.

 

Serdecznie dziękujemy pomocnikom Anecie Pacut, Klaudii Michalskiej oraz Paulinie Pypłacz a także szczególne podziękowania dla Marty i Maćka Ciemniewskim za pomoc w transporcie i załadunku koni, które zaskakująco szybko i bezstresowo przyjęły inicjatywę wycieczki do Jaworzna. Liczymy na owocny sezon skokowy 2013 z udziałem naszych koni i młodych sportowców.