Wielka Sobota 2014- relacja

Data: 14.05.2014

Po raz 10 z naszej stadniny wyjechaliśmy w Wielką Sobotę 19.04.2014 o godz. 10:20 z koszykami do naszego kościoła w Dziećkowicach. Zdjęcia, które są na naszej stronie oddają piękno tej uroczystości.
 

Pragnę podziękować wszystkim osobom za trud i poświęcenie. Zawsze z pomocą i wielkim oddaniem chroni i opiekuje się nami OSP z Dziećkowic na czele z komendantem Dariuszem Kotasem. Bezinteresowne, szczere, odpowiedzialne zachowanie OSP jest godne podziwu i naśladowania.
 

W tym roku swoją obecność zaakcentowali motocykliści- ich piękne motory i oryginalne stroje oddały odpowiedni nastrój. Nie zabrakło bryczek pana Marka Sołtysa i Pana Palucha. Stroje naszych Pań na swoich pięknych rumakach budziły zachwyt. Wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik.

Przed kościołem były wystawione stoły, a na nich różne barwy i wzory przepięknych pisanek, białe serwetki, zapach wielkanocnych potraw.

Nie zabrakło również mediów. Ich wsparcie bardzo wszystkich cieszy, na ich ręce składamy bardzo serdeczne podziękowania.

 

Ta piękna tradycja trwa dzięki Wam wszystkim, to Wy jesteście głównymi bohaterami.
Dziękuję wszystkim za udział, za zadany sobie trud i tak piękne zaprezentowanie naszej dzielnicy Dziećkowice.
 

Celina Nierodkiewicz