Sportowe Mistrzostwa Czystej Krwi Arabskiej w Michałowie

Data: 09.10.2024

Sportowe Mistrzostwa Czystej Krwi Arabskiej w Michałowie odbyły się w dniach od 04 do 06.10.2024.
Nasze zawodniczki mile nas zaskoczyły.

Julia Tabaka na koniu EL-SALEM zdobyły złoto i została mistrzynią Polski w konkurencji CLASSIC PLEASURE.

Nasz bardzo młody 4-letni koń był bardzo dzielny razem z Agnieszką Helbik Kuśmierz zdobyli:
3 miejsce  w konkurencji CLASSIC PLEASURE-Advanced.
2 miejsce w ujeżdżeniu -Novice co nie było taki łatwe kiedy razem startowali z bardzo doświadczonymi końmi.

Najwięcej na podium stawała nasza najmłodsza zawodniczka Anastazja Kuśmierz.
Razem na koniu EL-JAD zdobyli:
1 miejsce w ujeżdżeniu - Advanced.
1 miejsce HUNTER PLEASURE- Advanced
2 miejsce CLASSIC PLEASURE-Advanced

Nasz bardzo utytułowany  koń EL-JAD kończy karierę sportową niepokonany medale, puchary, wyścigi, vice- mistrz Europy w damskim siodle z Agnieszką.
Zawsze  starał się dać z siebie wszystko, teraz będzie woził Anastazję  na grabową górkę.
Zwyciężały razem z nim Agnieszka, Eliza, Julia, Anastazja.
W jego ślady idzie jego  syn HIRO godnie zastępuję zdobywa już puchary, medale  czołowe miejsca w mistrzostwach Polski.

WIELKI BRAWA DLA NASZYCH ZAWODNICZEK I KONI.