Galeria zdjęć i relacja z Mistrzostw Śląska w Damskim Siodle

Data: 08.09.2013

W dniu 08.09.2013 odbyły się Mistrzostwa Śląska w Damskim Siodle. Jak zawsze damom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Jazda w damskim siodle to urokliwa i przepiękna dyscyplina sportu dla kobiet.
 

W pierwszych Mistrzostwach Śląska w Damskim Siodle w dużej rundzie wzięły udział trzy osoby:
- Aleksandra Adamczyk na koniu Golden Dancer
- Marta Rochman na koniu Satysfakcja
- Angelika Zawadzka na koniu Mahat.

Mistrzynią Śląska została Aleksandra Adamczyk, I vicemistrzynią została Marta Rochman, a II vice- mistrzynią Angelika Zawadzka.
 

Nie zabrakło również barwnych kostiumów i barwnych konkurencji. Mistrzynią elegancji została Aneta Gajdzińska na koniu Satysfakcja. Pozostałe panie, które wzięły udział to :
- Ewa Okrutniak na koniu Golden Dancer
- Aleksandra Adamczyk na koniu Golden Dancer
- Angelika Zawadzka na koniu Mahat.

Wszystkie panie biorące udział w konkursie elegancji zachwycały publiczność swoją urodą, osobistym wdziękiem, pięknym strojem.
 

Konkurencja, która jest równie piękna i zachwycająca to przejazd dowolny. W tej konkurencji wzięły udział:
- Eliza Mardyło wraz z mamą w pięknych pirackich strojach z kuferkiem czekoladowych kul, które zostały rozdane wśród publiczności, a wspaniałym rumakiem był Wrotek.
- drugą wspaniałą dziewczynką była Agatka Jeleń przebrana za rosyjską księżniczkę, prowadzona przez Martę Rochman w rosyjskiej futrzanej czapce i kożuchu, a jej wspaniałym rumakiem była Satysfakcja.

Nie zabrakło również konkursu „szampańskie wyzwanie”, w którym szampana wygrała Angelika Zawadzka na koniu Mahat.
 

Przy okazji Mistrzostw Śląska w Damskim Siodle odbyły się także zawody regionalne i amatorskie. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy i zapraszamy za rok na następne zorganizowane przez nas Mistrzostwa Śląska w Damskim Siodle oraz inne zawody organizowane w najbliższym czasie.
 

Celina Nierodkiewicz


Wyniki:

Wyniki ZR i MŚA